2025 - NOČNÍKY PRO MATHILDU II

Přátelé dobrých myšlenek a skutků, jsme rádi, že vám můžeme představit další, již třetí charitativní akci Muzea historických nočníků a toalet, o.p.s.
Opět jsme oslovili 30 osobností, které malují nebo jinak designují bílé porcelánové nočníky. Spolupráci přijali: Igor Bareš, Alice Bendová, František Ringo Čech, Tereza Černochová, Petr Čtvrtníček, Martin Dejdar, Adéla Gondíková, Aleš Háma, Rozálie Havelková, Iva Hüttnerová, Bob Klepl, David Koller, Václav Kopta, Vojta Kotek, Terezie Kovalová, Jana Krausová, Jiří Macháček, Olga Menzelová, Ondřej Měšťák, Ivan Mládek, Peter Nagy, Pavlína Němcová, Sandra Nováková, Antonín Panenka, Andrea Pomeje, Vladimír Polívka, Beata Rajská, Matěj Ruppert, Anička Slováčková, Ivo Šmoldas, Richard Tesařík.
Vernisáží 19. 11. 2024 (14:00–16:00 hod. pro média a 17:00–19:00 hod. pro veřejnost) budou tato unikátní díla představena veřejnosti v Muzeu historických nočníků a toalet, V Potočkách 1020/6, 143 00 Praha 12 Modřany, kde budou vystavena až do dražby. Charitativní dražba se uskuteční v lednu 2025 (místo a termín brzy zveřejníme) ve prospěch NF Mathilda, jehož posláním je pomoc nevidomým a slabozrakým.
Hlavní organizátor - Muzeum historických nočníků a toalet, o.p.s. - manželé Sedláčkovi
Partneři - Agentura Orca (média), Kooh-I-Noor (barvy), Roman Kliský (grafika)

Partnerské weby

Svatební holubi  Reality Prague  Kudy z nudy  KC "12"  Kdy Kde  Výletník