Nabídka volné pracovní pozice na hlavní pracovní poměr

Provozně administrativní  pracovník muzea a penzionu

Náplň práce:

-         Provozně administrativní práce muzea, prodej vstupenek a suvenýrů, výdej klíčů od pokojů

-         Činnost jednoduché recepce, vedení pokladny a skladu drobné evidence

-         Práce organizačního a propagačního charakteru (webová stránka, facebook, propagace na jiných serverech)

-         Spolupráce s návštěvníky, dohled v prostorách muzea chodeb objektu pomocí kamerového systému

Požadavky:

-         Jazykové znalosti ČJ, AJ, případně NJ

-         SŠ případně VŠ všeobecného zaměření, vstřícnost a komunikativnost

-         Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, asertivita, schopnost cizojazyčné komunikace a příjemné vystupování

-         Občanská a mravní bezúhonnost

-         Základní znalost práce na PC – Word, Excel, ovládání facebooku, webové stránky

-         Práce v centru Prahy 1, provozovně Michalská 1, v režimu 10:00 – 20:00 hod. vč. víkendů, střídavé směny, vhodné i pro flexibilní důchodce nebo pro ZPS

Strukturovaný životopis prosím posílejte poštou nebo e-mailem (muzeum@muzeumnocniku.cz).

Nástup kdykoliv od května 2017.

Minulé akce

1+1 vstupenka ZDARMA na Velikonoční prázdniny

Nočníky pro nedonošená miminka

Druhý ročník charitativní akce je tu. 30 známých osobností se zapojilo do zkrášlování bílých porcelánových nočníků, které se 27. 3. 2017 od 18:00 hod. budou dražit v Paláci Žofín. Výtěžek je určen pro Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Všechny exponáty této unikátní kolekce můžete vidět od 1. 2. do 26. 3. v muzeu na naší nové adrese Michalská 1, Praha 1.

Děkujeme Českému porcelánu a.s. za nočníky a KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. za akrylové barvy a všem VIP, které tvořily svá díla: Monika Absolonová, Jan Cina, Zbigniew Czendlik, Jiří Dvořák, Richard Genzer, Milan Hein, Karel Heřmánek, Marta Jandová, Ivana Jirešová, Tereza Kerndlová, Tomáš Klus, Michaela Kuklová, Osmany Laffita, Prof. MuDr. Petr Neužil, CSc., FESC, Míša Nosková, Dagmar Pecková, Magdalena Pivoňková, Adam Plachetka a Kateřina Kněžíková s dcerou Adélkou, David Prachař, Markéta Procházková, Petr Rychlý, Felix Slováček a Lucie Gelemová, Antonín Střížek, Jana Šárová, Tomáš Trapl, Zdeněk Troška, Miluška Voborníková, Jan Vodňanský, Roman Vojtek, Zdeněk Vrba.

Otevřeno od 1. 2. 2017

PF 2017

Pozvánka: Baroko trochu jinak

11. - 12. 6. Muzejní víkend 1 + 1 vstupenka ZDARMA

Rádi bychom navázali na Pražskou muzejní noc, která v loňském roce přilákala do našeho muzea 1200 lidí.

Letos se této akce neúčastníme, ale připravili jsme speciální vstupné po celý víkend a objednání vstupu na požadovaný čas 11. 6. po 18:00 hod.

Objednávky na tel. 602 253 144.

Den dětí slavíme 1. - 5. 6. Kindervajíčkem zdarma

Voda životadárná i smrtící